Atrakcyjne pomysły na aranżację wnętrz – rolety z nadrukami

Nie wszyscy wiedzą, że możemy kupić rolety z interesującymi nadrukami. Ci, którzy widzą, że jest taka opcja zaczynają żałować, że skusili się na zwyczajne rolety. Jednak nic straconego, nie musimy kupować nowych rolet można zamówić same nadruki. Nadruki na roletach to fenomenalna ozdoba, która będzie ciekawym dodatkiem, gdy zasłonimy okno, przed słońcem, lub wieczorem, gdy zasłonimy okno, by odciąć się od „nocnych podglądaczy”.

żaluzje

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Nadruków na rolety jest bardzo dużo. Znajdziemy na pewno odpowiednie nadruki do rolet w kuchni, czy w dziecięcym pokoju. Jeżeli chcemy zmienić coś w naszym domu, to takie nadruki są dobrym sposobem na tanie i szybkie rozwiązanie. Taka ozdoba nie kłuje w oczy i na sto procent zaskoczy niejednego gościa w naszym domu, bo niewiele osób w ogóle wie o takiej możliwości. Jeśli znamy ulubione bajki naszych dzieci, to możemy zrobić im niespodziankę właśnie takimi nadrukami na roletach. Nasze pociechy na pewno będą wniebowzięte.

DEKORACJA JAKICH MAŁO

rolety na oknie

Autor: Jon Seidman
Źródło: http://www.flickr.com

Naklejki ścienne to norma w polskich domach, ale nie przywykliśmy jeszcze do nadruków na roletach. Nadruki na roletach to moda, która zapewne niebawem opanuje większość polskich mieszkań. Roleta z fajnym nadrukiem to prawdziwy hit. Jeżli, więc mamy kupić nowe rolety do domu nie zapominajmy o tej opcji. Taka roleta stanie się genialną ozdobą podczas słonecznego dnia, gdy będziemy chronić wnętrze mieszkania (rekomendujemy archicom mieszkania poświętne wrocław) przed zbytnim nagrzaniem.

Poza tym każdego wieczora będziemy mogli cieszyć oko jej wyglądem. Pewnie znajdą się sceptycy, którzy stwierdzą, że to zbędny wydatek. Jednak koszt nadruku na roletach jest naprawdę nieduży. Natomiast wnętrze pomieszczenia, w którym jest taka roleta staje się o wiele przyjemniejsze. Jeśli więc podobają nam się nowinki i chcielibyśmy, by nasze mieszkanie się wyróżniało to zainwestujmy w nadruki na roletach (np. takie: znaleźć fajne nadruki musimy poszperać w Internecie. Jest wiele sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą nadruków tego typu. Możemy poszukać też mieszkań, gdzie takie rolety funkcjonują, byśmy mogli się przekonać do tego pomysłu lub z niego zrezygnować. Jednak dobrze dobrany nadruk na pewno będzie plusem mieszkania, a nie jego minusem.

Comments are closed !