Co musisz wiedzieć, gdy chcesz kupić wannę z hydromasażem: jak wybrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się w naszym mieszkaniu.

wanna
admin
Luty 12, 2018
Bez kategorii
Każdy kocha odpoczynek. Pewne formy takiego wypoczynku dodatkowo pozytywnie wpływają na stan naszego samopoczucia. Bez wątpienia taką odmianą odprężenia jest kąpiel w wannie z hydromasażem. Wodolecznictwo od dawna cieszy się gorącym zainteresowaniem.

jacuzzi
Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Z czym Ci pomoże kąpiel w Twojej ukochanej wannie z masażem wodnym

Wodolecznictwo jest to technika leczenia w której stosuje się wodę w stanie płynnym, aby oddziaływała na ciało od zewnątrz poprzez odpowiedniemu ciśnieniu i temperaturze. W jakim przypadku wanny z hydromasażem pomogą Cię w powrocie do zdrowia? Na pewno przynoszą ulgę w leczeniu m.in. niedociśnienia tętniczego. Masaż wodny proponowany jest zwłaszcza osobom oddającym się aktywnościom fizycznym. Wanny z hydromasażem wprowadzają w relaks, a poprzez działanie powietrzem tonizują skórę i poprawiają jej ukrwienie (polecany link).

Jak wybrać, która wanna sprawdzi się najlepiej?

Analizując kupno wanny z hydromasażem jest pera elementów na które zdecydowanie trzeba skierować uwagę. Najważniejszą sprawą jest umieszczenie dysz. Wedle zasad bezpieczeństwa dysze nie mogą być umieszczone w okolicach kręgosłupa, z tego powodu fachowy producent wanien nie zezwoli na za bardzo swobodne umieszczenie dysz, zgodnie z życzeniem kupującego. W tym momencie przechodzimy do momentu wyboru czy nasz sprzęt ma być produktem od producenta, czy zdecydujemy się na osobno wannę, i oddzielnie zamontujemy w niej system hydromasażu. Druga alternatywa jest tą mniej zalecaną. Wyjątkową istotność ma intensywność głośności działającego hydromasażu. Warto dopytać o to sprzedawcę, ponieważ producent nie ma obowiązku oznajmiania tej informacji, a wszak zbyt donośny system może zabrać przyjemność z zażywanej kąpieli.

wanna z hydromasażem
Autor: Excellent SA
Źródło: Excellent SA

Wybierz najcichszy model, by radować się niczym nie zakłóconym relaksem. Poszukaj informacji na temat wytypowanego modelu w sieci – co mówią o Twojej przyszłej wannie internauci? Dzięki temu uchronisz się przed usterkami ukrytymi. Jeżeli imaginuje Ci się dodatkowo oświetlenie Twojej kąpieli, istnieje możliwość dokupienia specjalnego oświetlenia, które sprawi, że Twoja kąpiel stanie się wyjątkowo magiczna i zyska cechy światłoterapii. Najlepiej uczynisz wybierając wannę od producenta, który zapewnia wszystkie zaświadczenia i oferuje gwarancję na swój produkt.

Comments are closed !