Czy słuszne są obawy przed deklaracją PIT online?

Dla niektórych przestawienie się na nowości wymaga wielkiej mobilizacji. Część osób po prostu obawia się wszystkiego, co nowe i inne od standardowo przyjętych rozwiązań. Tak jest choćby w przypadku rozliczenia deklaracji PIT online. Dlaczego warto dać się przekonać? Jakich wymówek używamy najczęściej?

Continue reading Czy słuszne są obawy przed deklaracją PIT online?

W wypadku gdy zamierzasz odliczać koszty powiązane z zastosowaniem samochodu w firmie, musisz prowadzić ewidencję

Właściciele przedsiębiorstw nierzadko szukają oszczędności, aby jak najwięcej zarabiać. Nie każdy wie, że jest ewentualność ewidencjonowania przebiegu wozu, dzięki czemu można zaliczyć w koszty prowadzenia firmy wydatki powiązane z zakupem paliwa czy eksploatacji auta.

Continue reading W wypadku gdy zamierzasz odliczać koszty powiązane z zastosowaniem samochodu w firmie, musisz prowadzić ewidencję

Zagwarantowanie odpowiedniego morale załogi przy pomocy eventów integracyjnych

Obecnie traktowanie pracownika przedstawia się zupełnie inaczej niż kilka lat temu. Dzieje się tak z wielu powodów – podstawowym jest fakt, że pracownicy doskonalej orientują się w własnej wartości jak i coraz częściej wychodzą z założenia, że jak nie tutaj to w innym miejscu.

Continue reading Zagwarantowanie odpowiedniego morale załogi przy pomocy eventów integracyjnych

Małopolska wydaje się być jednym z najprężniej rozwijających się regionów w naszym kraju – warto więc tam lokować kapitał

Wszyscy wiemy, że reklama jest dźwignią handlu. Jednakże najkorzystniej jest lokować swój interes w takich rejonach, które mocno się rozwijają.
W Polsce w ostatnich latach jest znaczna ilość miast i regionów, które nie narzekają na wyższe wpływy do budżetu.

Continue reading Małopolska wydaje się być jednym z najprężniej rozwijających się regionów w naszym kraju – warto więc tam lokować kapitał

W pracy zwykle spędzamy sporą część swojego życia, ponieważ 8 godzin dziennie to niemalże połowa dnia (nie wliczając w to snu)

Praca jest wyjątkowo ważną częścią naszego życia. Tam się spełniamy oraz ulepszamy swoje umiejętności. To w biurze odnajdujemy nieraz motywację do dalszej nauki.
Jeśli ktoś mówi, że przychodzi do biura, aby zrobić swoje i nie interesuje go panująca w pracy atmosfera, to albo oszukuje, albo doprawdy jest typem totalnie biernym, gdyż ciężko jest przez kilka godzin codziennie nie zwracać uwagi na otaczający nas świat.

Continue reading W pracy zwykle spędzamy sporą część swojego życia, ponieważ 8 godzin dziennie to niemalże połowa dnia (nie wliczając w to snu)