Designerskie dopełnienia meblowe do przestrzeni nowoczesnego domu.

Malowanie właściwe
Mieszkania już dawno przestały stanowić tylko miejsca, w którym można skłonić głowę na poduszce po dniu wypełnionym obowiązkami. Współcześnie kupujący są zdolni pozwolić sobie na o wiele więcej niż jeszcze parę lat temu – i to w praktycznie każdej życiowej sferze.

systemy cokołowe
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Prezenty
Autor: Pedro Ribeiro Simões
Źródło: http://www.flickr.com
Malowanie właściwe
Aranżacja apartamentu jest tutaj sferą szczególną. Dom (zobacz profesjonalne wiercenie w betonie) funkcjonuje jako wydłużenie osobowości, wyczucia dobrego smak oraz preferencji mieszkającego. Mówiąc krótko dom (zobacz http://www.urbanski.pl) – a raczej jego wystrój to my sami. Nie zadziwia wtedy fakt, że konsumenci z coraz poważniejszym zaaferowaniem szukają tylko prawdziwie zjawiskowych opcji wykończeniowych do swoich apartamentów. Kiedy oferty dostępne w różnych katalogach nie wystarczają warto pomyśleć o kupieniu mebli na zamówienie. Szafy na zamówienie Szafa na zamówienie i regały, póki, kanapy pomimo nieznacznie większej ceny dają znacznie więcej opcji do rozwinięcia aranżacyjnych skrzydeł, uzyskanie bardziej zjawiskowych efektów „wow” i co najważniejsza pełniejszego wyrażenia na zewnątrz swojej spersonalizowanej wizji wykończeniowej. Szafy na zamówienie jak i pozostałe elementy tworzone na wymiar są nie tylko stylowym, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem. Wydajniejsze dopasowanie umeblowania do dostępnej przestrzeni przynosi korzystniejszy rezultat wizualny niż upychanie „na siłę” całościowych sklepowych kompletów.
Dopełnienie całości o nowe różnorodne systemy cokołowe System cokołowy doda każdemu apartamentowi wyrafinowanego poziomu artyzmu. Zdawać by się mogło, że systemy cokołowe to jedynie powszednie elementy, o praktycznym zastosowaniu.

Nic bardziej mylnego. W stylowo urządzonym domu każdy nawet najmniejszy element gra kluczową rolę w spajaniu całości w jedną spójną mozaikę, która stanowi okno do unikalnej ludzkiej duszy.

Comments are closed !