Dobrze zaprojektowane szafy i garderoby

O tym, że ubrania szyte na miarę stron dodatnich posiadają wiele, było nam dane przekonać się już wieki temu. Dziś, posunęliśmy się o krok dalej, i na miarę meblujemy nasze mieszkania. Kuchnie, meble do salonu, garderoby, powstają z myślą o właścicielu, jego potrzebach i preferowanym stylu, pasują niczym garnitur skrojony przez najlepszego krawca.Odwołanie to właściwe, albowiem garderoby w naszych czasach chwalą się ubraniami jak witryny kolekcją porcelany. Bywają rozległe niczym ekskluzywne butiki i ”ułożone” jak wojsko.da się zauważyć, że w domu powstaje chaos bez miejsca do przechowywania ubrań i walizek czy pościeli. Najczęściej wybierane rozwiązanie to szafa wnękowa oraz – pragnienie większości pań, garderoba. Oba warianty łączy jeden cel – funkcjonalność i estetyka.

Wieszaki na ubrania

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Przy przemyślanym projekcie garderoby błyskawicznie zauważymy luksus, wygodę korzystania z niej. Oprócz oczywistej i przyjemnej możliwości wejścia do środka, pomieścimy w niej wszystkie rzeczy. Zarówno obecnie noszoną odzież, jak i z poprzednich sezonów. W sieci swą działalność prowadzi wiele firm, w których doświadczeni fachowcy zajmą się projektem, wykonaniem i montażem mebli. Meble na wymiar są w zasadzie zakupem nieco bardziej kosztownym, lecz w stu procentach spełniającym nasze oczekiwania. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć znakomicie zagospodarowany każdy kąt czy lukę. Szczególnie kluczowe jest to w przypadku gdy nie dysponujemy zbyt dużym metrażem. Wtedy dobrze sprawdzi się szafa wnękowa, którą ulokujemy w każdym mieszkaniu – nawet jednopokojowym. Zabudowa wnęki jest możliwa już przy jej szerokości ok. 0,8 metra. Wnętrze takie wymaga jednak projektu wykonanego z mrówczą precyzją

Zorganizowana przestrzeń, tworzy komfort codziennego życia. Dlatego też wszyscy tak bardzo cenimy inteligentne rozwiązania, które umożliwiają nam ulokowanie wszystkich potrzebnych przedmiotów.

Czy pragniesz zobaczyć więcej na tej stronie (http://www.artinhouse.pl/pl/artysta/tomasz-gornicki/1106) na opisywane na tej stronie zagadnienie? Jeśli tak, kliknij ten link – nie rozczarujesz się. To pokrewna problematyka!

br>
Jeżeli jesteś pewien, że informacje na przedstawiany wątek będą dla Ciebie użyteczne, to wejdź na sensowny serwis, który z pewnością takie wiadomości zawiera.

Jeżeli dodatkowo funkcjonalność idzie w parze z ciekawym designem – warto pokusić się o meble na wymiar (stylowa garderoba).

Comments are closed !