Domowe centrum szaleństwa – inne rozwiązanie dla spotkań na mieście

Czy nasz dom musi być tylko miejscem, w którym relaksujemy się po pracowitym dniu? Nie trzeba ograniczać mieszkania jedynie do takiej funkcji. Zazwyczaj spędzamy w mieszkaniu stosunkowo niewiele czasu. Rano szybko biegniemy do pracy, nierzadko bez śniadania. Obiad jadamy zazwyczaj w restauracji, a po robocie umawiamy się ze znajomymi w pubach lub na kręglach. Często okazuje się, że w domu jedynie sypiamy. Najwyższa pora to odmienić. Można zrobić z własnego domu wyjątkowe centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pomoże nam zacieśnić stosunki towarzyskie, ale też zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Postarajmy się spotykać się ze znajomymi właśnie w w mieszkaniu. Co raz częściej takie domowe wieczorki są wybierane przez młodych. Koniec już czasów umawiania w centrum w modnych knajpach. Dziś chcemy spędzać miłe chwile w domowej atmosferze. Możemy podczas takich spotkań w gronie znajomych pochwalić się swoimi kulinarnymi zdolnościami i przygotować coś pysznego. Nasi goście na pewno będą zachwyceni.

Jeśli dysponujemy niezagospodarowanym wnętrzem, możemy z powodzeniem przerobić go w domowe centrum rozrywki. Potrzebne meble dostaniemy w każdym porządnym sklepie meblarskim. Możemy ustawić w centrum takiego pokoju stoły do gry w piłkarzyki lub do bilarda. Na ścianach zawieśmy lotki. Może nam się przydać też mały stolik do gier karcianych oraz barek z napojami procentowymi.

Jeżeli jesteśmy wielbicielami filmów, można urządzić w swoim mieszkaniu prywatne kino. Kto z nas o czymś takim nie marzył w dzieciństwie? Ogromny ekran na całą ścianę, profesjonalne nagłośnienie, mięciutkie siedziska i stoliki na popcorn oraz colę- pragnienie każdego dzieciaka. Jeżeli tylko dysponujemy wolnym pokojem, można to pragnienie łatwo spełnić. Wówczas możemy robić tematyczne seanse, na które będziemy zapraszać swoich znajomych. Możemy również zażądać wstępu do naszego kina- może to być własnoręcznie zrobiony smakołyk. Jest to świetny pomysł na spędzenie udanego wieczoru w gronie bliskich osób.

Comments are closed !