Jak najlepiej zaprojektować wnętrze, aby wyglądało nowocześnie?

salon
W branży dekoratorskiej ostatnimi czasy dużo uległo zmianom. Dom ma pozostawać nie tylko miejscem odpoczynku. Szykownie wyposażone wnętrze ma za cel poprawiać ponure nastroje członków familii i sprawiać, że każdy zaproszony będzie czuł się w takiej przestrzeni nawet lepiej niż u siebie w domu.

salon w nowoczesnym stylu
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Starodawne meble z błyszczącą politurą stoją już jedynie w pokojach osób, które pozostają ściśle związane z dawnymi zwyczajami, a więc na pewno w mieszkaniach naszych babć. A współczesne dwudziestolatki dziwią się, jak można tak ordynarne meble (oferta nowoczesnych mebli w damnet.pl) postawić w salonie i równocześnie zapominają, że w czasach ich niemowlęctwa tylko takie towary były osiągalne w sklepach.

Z kolei młode doktorantki, które mają gotówkę od swoich rodziców, urządzają przestrzenie swoich mieszkań na współczesną modłę. Wybierają meble marki Vondom, czym nieco szokują bardziej zaskorupiałych członków własnej familii lub przyjaciół. Jednak do nowoczesnego mieszkania w centrum stolicy średnio będą pasować inne meble, takie jak te – . W takich miejscach liczy się klasa rodem z Paryża, a samo mieszkanie ma prezentować się jak z żurnala.

Wysokogatunkowe meble Vondom charakteryzują się mocno geometryczną formą i monolitycznymi, czasami nieco jaskrawymi kolorami. A niektórzy twierdzą, że jeśli istnieje życie poza Ziemią, to Marsjanie używają takich właśnie sprzętów. Wystarczy zerknąć na fotografie zamieszczone w na stronach internetowych, aby przekonać się, jak surrealistyczne formy mogą one przybierać. Takie meble można postawić nie tylko w prywatnym mieszkaniu. Część z nich bywa wytwarzana specjalnie z myślą o panach domu, którzy pragną ustawić je w ogrodach. Będą to zatem rozciągnięte szezlongi, solidne stoły i stoły, których kształt i wielkość zrobią duże wrażenie na gościach.

Marka Vondom proponuje jednak nie tylko meble. Do wyposażania wnętrza potrzebne bywają również inne elementy. Każdemu mieszkaniu przyda się odrobina luksusu i europejskiej elegancji. Aby nieco unowocześnić i odświeżyć wnętrze wystarczy zakupić np. w internecie stylową donicę z odciśniętym wizerunkiem twarzy na awersie. A kto nie ma zwyczaju trzymać roślinności w pod własnym dachem, zakupi dla siebie śliczną lampę, którą postawi na panelach lub na biurku. A jeżeli sami nie mamy chęci na tak nietuzinkowe akcesoria, to możemy je podarować naszym przyjaciołom, którzy doceniają takie designerskie cacka.

Comments are closed !