Jak przetworzyć pomieszczenie kuchenne w stylu ludowym w przytulną oazę.

Zwariowane tempo życia sprawia, że we wnętrzach własnego domu szukamy spokoju. Wnętrze domu powinno być miejscem relaksu i azylem, w którym będziemy się dobrze czuć. Wszystkie domy posiadają własne centrum towarzyskiego życia. Zazwyczaj to właśnie kuchnia jest oazą wnętrza.

Jadalnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

To pomieszczenie, gdzie nie tylko gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki , ale prowadzimy rozmowy i często podejmujemy ważne decyzje. Dom z drzewa, wystylizowany na styl wiejski z wykorzystaniem dużej ilości drzewa, wpływa na przytulny, pełen spokoju i rodzinny klimat. Ciekawy wpis na ten temat: APDMarket.

Zazwyczaj przywołuje wspomnienia słonecznych wakacji spędzonych u babci na wsi. Pomieszczenia takim stylu to odtworzenie atmosfery ludowych chat pełnych słonecznych kolorów i przedmiotów z drzewa .

Zaintrygował Cię ten opis? To rewelacyjnie! Nowe tak samo zajmujące treści znajdziesz pod poniższym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (http://czystal.wroclaw.pl/).

O wspaniałości stylu wiejskiego decydują liryczne przedmioty, wyroby artystów ludowych: gliniane i drewniane naczynia, wiklinowe koszyczki, szydełkowe serwetki i zazdrostki. Na podłodze z desek, ręcznie utkany, niezbyt duży chodnik. Dopełnieniem całości może być kuchnia węglowa i sporej wielkości stół z drewna. Więcej ciekawostek dla zainteresowanych: APD Market.

Nad dużym stołem, z ciemnobrązowego drewna, idealnie wkomponują się jasne lampy konwencjonalne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej doznanie jeszcze bardziej przytulnej atmosfery. Poza tym znaczące jest światło ciągu roboczego.

Ten bardzo użyteczny tekst (http://rateco.pl/oferta/dezynsekcja/) opisuje analogiczną kwestię, co tekst, który w tym momencie czytasz. Jeśli Cię on interesuje, kliknij ten link!

Punkty świetlne powinny być umieszczone nad wszystkimi miejscami , gdzie pracuje się każdego dnia.

aneks kuchenny

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Bo aczkolwiek o oświetleniu mówi się przeważnie w kontekście jego roli, trzeba pamiętać o jego niebagatelnym wpływie na nastrój domu. W związku z tym, fundamentalne jest, aby wybrany kształt oprawy do izby kuchennej zasadniczo odzwierciedlał jej ludowy klimat, wspaniale z nią harmonizował i równocześnie zapewniał jak najlepsze możliwości oświetleniowe.

Comments are closed !