Jakie zalety ma leasing samochodu? Co przekona do zastanowienia się nad taką opcją?

portal
Niektórym osobom zdaje się, iż zakup samochodu jest jedyną opcją, jeśli chcemy swobodnie korzystać z takiego pojazdu każdego dnia. Nic bardziej mylnego. Mamy jeszcze przecież leasing, który także posiada dobre strony.

Oto kilka przykładów.
budynek szkoły
Źródło: flickr.com
Jest sporo firm, które oferują takie usługi, dzięki temu nie musimy być skazani tylko na pojedynczą będącą na rynku opcję. Przykładem może być leasing Idea Bank. Dzięki takiej usłudze możemy korzystać każdego dnia z samochodu, ale nie martwić się różnymi kwestiami, które z reguły są po stronie właściciela. Często odchodzi nam konieczność robienia przeglądów, albo stresujących i kosztownych napraw, które z pewnością są zmorą sporej ilości osób posiadających auto na własność.
portal
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, iż płacenie co miesiąc rat za to, iż możemy jeździć autem, jest sporym kosztem. Jednak wyobraźmy sobie, iż chcemy samochód kupić, wtedy także czekają na nas koszty, natomiast często nawet większe. Sporo osób, gdyby nie wspomniany leasing, raczej nie byłoby w stanie sobie pozwolić na poruszanie się tak wysokiej klasy samochodami.

Jeżeli zainteresowała Cię tego typu tematyka, bez wahania przeczytaj także to unikalne www, ponieważ przeczytasz tam niezwykle wartościowe informacje.

To na pewno powinno zachęcić tych, którzy marzą o wozie z wysokiej półki. kapitał, który należy włożyć na początek, jest o wiele niższy, aniżeli zakup dobrego samochodu. Oprócz tego dostajemy auto nowe, prosto z salonu.

Natomiast nabywając pojazd, najczęściej chcąc oszczędzić gotówkę, szukamy już czegoś mającego kilka lat. Dla właściciela firmy plusem jest także rozliczenie podatku VAT, co dodatkowo pomniejsza wydatki takiego przedsięwzięcia.

Comments are closed !