Jesteś studentem i pragniesz sobie dorabiać? Oto jeden ze sposobów!

Właściwie każdy student zazwyczaj potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspierają Cię finansowo, zwykle i tak pewnie chciałbyś mieć własne pieniądze, które będziesz mogła wydać na co właściwie będziesz chcieć. Oto najnowsze sposoby na dorobienie sobie do stypendium!

Podkładanie głosu w reklamach
voice over

Autor: swimboy1
Jeśli masz fajną barwę głosu, możesz na przykład nagrać demo swojego głosu i powysyłać je do wszelkiego rodzaju agencji reklamowych oraz firm trudniących się wynajdowaniem osób do reklam. Jeśli Twój głos będzie odpowiednio ciekawy, a równocześnie potrafisz ładnie wymawiać sylaby, wtedy niewątpliwie możesz liczyć na jakieś zlecenie (zobacz 18.30 brutto ile to netto umowa zlecenie) – nie zdajesz sobie pewnie sprawy, jak dużo reklam teraz się kręci i jak mnóstwo osób jest potrzebnych do ich przygotowywania! Praca jako głos do reklamy zdecydowanie przyniesie Ci również całkiem niezłe korzyści finansowe – jeśli uda Ci się zdobyć jakieś zlecenie, wówczas zdecydowanie będziesz mile zaskoczony wielkością gaży.
Granie w reklamach czy tylko podkładanie głosu?
Na udział w reklamie jako głos oczywiście będzie Ci łatwiej się dostać. Prawdziwe role w reklamach dostają zazwyczaj osoby z właściwym przygotowaniem aktorskim – Ty jednak możesz brać udział w reklamach jako voice over.

Masz ochotę poszerzyć własną wiedzę z tego działu? Chcemy pomóc. Wystarczy wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej informacji.

To technologia polegająca na podłożeniu głosu lektora pod zaistniały materiał – voice over zwykle wykorzystuje się między innymi w przypadkach gdy nie kręci się polskie reklamy, ale jedynie podkłada głosy polskich lektorów pod reklamę nakręconą za granicą – dowiedz się więcej.

Jakie są dodatkowe sposoby na dorobienie sobie do stypendium?

Jeśli interesują Cię inne sposoby na dorobienie do stypendium, wtedy powinieneś uważnie śledzić nasze artykuły. Już niedługo kolejne, w których przedstawimy naszym studentom inne sposoby na dorobienie sobie do stypendium naukowego!

Comments are closed !