Kabiny prysznicowe – co zapewnia rynek? Co warto wiedzieć? O czym należy pamiętać w trakcie zakupu?

kabina prysznicowa w łazience
admin
Luty 2, 2018
Bez kategorii
Mnóstwo osób decyduje się na zastąpienie wanny prysznicem. Bez wątpienia takie rozwiązanie ułatwia rozplanować przestrzeń, a także skutkuje oszczędnością wody w przyszłości. Jak nabyć doskonały dla siebie prysznic? Kabiny prysznicowe cenione są za to, że dają możliwość odbycia krótkiego prysznica. Właściwie wyposażone rewelacyjnie zdają egzamin w przypadku osób starszych, dla których wchodzenie do wanny może być niemożliwe. Rynek dostarcza rozmaite modele kabin prysznicowych.

kabina prysznicowa
Autor: travelingnorthagency
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne są kabiny prysznicowe narożnikowe, ale także przyścienne, wnękowe, wolnostojące oraz walk-in. Pierwsze z podanych idealnie spełnią rolę w niewielkim pomieszczeniu. Trzeba rzetelnie pomierzyć przestrzeń w naszej łazience. Kabiny prysznicowe dostępne są w różnorodnych wymiarach. Kolejnym etapem jest wybranie kształtu. Dostępne są kabiny prysznicowe okrągłe, kwadratowe, owalne, w kształcie prostokąta czy pięciokąta – pełna oferta na CERMAG. W kwestii wizualnej, wybieramy pomiędzy szkłem i akrylem.

Co więcej, w zależności od potrzeb, można postawić na brodzik niski lub głęboki. Jeżeli chodzi o ścianki kabiny to możemy postawić na przezroczyste, matowe, przyciemniane, gładkie.Niemałe znaczenie będą miały też drzwi naszej kabiny prysznicowej. Dostępne są produkty z drzwiami otwieranymi na zewnątrz lub przesuwanymi. Bez dwóch zdań, jeśli chcemy zaoszczędzić trochę miejsca, wypada wybrać drugie z podanych. Bogate pole do popisu mamy też w kwestii selekcji wyposażenia do prysznica.

Oprócz tradycyjnych baterii, mamy ewentualność nabycia ekstrawaganckich paneli natryskowych, odznaczających się bogactwem rozmaitych funkcji. Dzięki nim zapewniamy sobie możliwość dopasowania konkretnych mocy czy kierunków natrysku. Trzeba podkreślić, że jeśli w naszej łazience króluje wanna, nie chcemy lub nie jesteśmy w stanie zamienić jej na prysznic, możemy, nabywając parawan, sprawić, że będzie ona mogła także realizować rolę kabiny prysznicowej.

Comments are closed !