Karta kredytowa – w jaki sposób działa oraz czy pożądane byłoby ją posiadać?

Karty kredytowe są instrumentem – jednym z paru płatniczych instrumentów, jaki ma swe plusy i wady.
O ile trafią do rąk odpowiedzialnych osób, jakie potrafią świadomie i mądrze z nich korzystać, to przeważą zalety.

Continue reading Karta kredytowa – w jaki sposób działa oraz czy pożądane byłoby ją posiadać?

Wyspecjalizowane usługi zegarmistrzowskie!

Profesjonalny zegarmistrz poleca swoje usługi – całościowe naprawy zegarków szwajcarskich, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych elementów do zegarków szwajcarskich – od pasków, bransoletek, kończąc na najmniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są ciągle szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie duży nacisk na dokładność, precyzję wykonywanych usług i zadowolenie klienta. Zegarmistrz prócz gruntownych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje też małe naprawy i regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkieł, wymiana pasków nietypowych czy bransolet, wymiana uszczelek, kontrola wodoszczelności czy poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet stalowych, usuwanie rys w zegarkach swatch itp.

Continue reading Wyspecjalizowane usługi zegarmistrzowskie!

Czy się opłaca budować działalność w oparciu o cywilną spółkę?

Zrobienie własnej firmy jest snem niemal każdego Polaka. Każdy niemal o tym śni, ponieważ swoja działalność jest ciekawą alternatywą dla zarobkowania etatowego. Jak się o tym przekonał niejeden Kowalski, praca w cudzej firmie nie jest proste. Nie każdy ma predyspozycje do tego typu roboty. Na szczęście na chwilę obecną istnieją inne możliwości zarobkowania.

Continue reading Czy się opłaca budować działalność w oparciu o cywilną spółkę?

Public relations we współczesnym biznesie

Praca, biznesmen

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl

Już ponad pół wieku temu marketing obwołano osobną dyscypliną naukową, rozwijaną przez rzesze akademików. Continue reading Public relations we współczesnym biznesie

Zakłady przygotowujące programy do zarządzania stają się coraz bardziej znane

Marki piszące programy wykorzystywane do zarządzania firmami w różnych gałęziach gospodarki stają się coraz bardziej znane. Coraz więcej osób dostrzega plusy wdrożenia w swojej firmie oprogramowania powalającego na łatwe zarządzanie wszystkimi podwładnymi. Obecnie jedną z najbardziej lubianych tego typu firm jest Oracle. Oracle jest na drugim miejscu wśród największych marek zajmujących się sprzedażą systemów zarządzania dla innych marek.

Continue reading Zakłady przygotowujące programy do zarządzania stają się coraz bardziej znane