Komfort w łazience z nowoczesną wanną z masażem wodnym

Jednym z kluczowych elementów łazienki jest wanna. Obecnie na rynku oferuje się przeróżne wanny zarówno jeśli chodzi o materiał, z którego są wykonane, jak i pod względem formy oraz funkcjonalności. Najbardziej funkcjonalne są wanny z hydromasażem, gdyż dbają nie tylko o nasze ciało, ale i zdrowie. Wanna z hydromasażem może aktualnie stanowić wyposażenie w istocie każdej łazienki, bowiem na rynku gwarantowane są rozmaite modele, które można dopasować pod względem wielkości. Bez problemów też kupimy taką wannę za stosunkowo nieduże pieniądze, chociaż rzecz jasna im bardziej zaawansowane funkcje posiada wanna, tym więcej wydamy.

wanny

Źródło: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b

Podstawą działania hydromasażu są tutaj dysze, które wypuszczają strumień wody pod ciśnieniem gwarantując w ten sposób masaż poszczególnych części ciała. Sposób sterowania przebiega tutaj za pomocą elektronicznego panelu sterowania.Rozpoczynając kąpiel możemy zaoferować sobie masaż o różnej silne i intensywności. Właściwie nakierowany strumień wody może osiągać bardzo dużą moc zapewniając nam skuteczny masaż i relaks podczas kąpieli. Efektu doda należyte oświetlenie oraz wygodny zagłówek i podłokietniki. Istotne jest również, aby wanna tego rodzaju była odpowiednio wyprofilowana, gwarantując komfort podczas leżenia.

Niektóre modele wyposażone są oczywiście także w inne gadżety, jak chociażby w radio z zainstalowanymi głośnikami, dzięki czemu czas spędzony w wannie upływa jeszcze przyjemniej. Po kąpieli z kolei ważne jest właściwe wyczyszczenie wanny – w tym przypadku przydatny jest system auto-czyszczenia hydromasażu (Kliknij tutaj). Wielu producentów wykorzystuje w tym celu dezynfekcję ozonową, dzięki której niszczone są różnego rodzaju bakterie i grzyby, a jednocześnie nie ma zagrożenia dla ludzkiego organizmu.

Okno w łazience

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rzecz jasna istotną cechą wanny jest także jej wygląd.

Jeśli chcesz poznać więcej detali na przedstawiony tutaj temat, to użyj linku (http://www.pademeble.pl/) zamieszczonych w podobnym tekście.

Najnowsze modele odznaczają się nie tylko oryginalnymi kształtami, ale także eleganckimi dodatkami. Atrakcyjnie wyglądają chociażby wanny obudowane z jednej strony szkłem, co nadaje wannie elegancji i powoduje, że prezentuje się bardzo nowocześnie. Podstawę stanowią również dodatki takie jak słuchawki, wlewki wyprodukowane z chromowanych, stalowych materiałów, które nadają wannie uroku.