Czy wiedziałeś, że w twojej miejscowości znajdziesz profesjonalne biuro tłumaczeń

Zmiana polityczna w kraju spowodowała wzrost zainteresowania Polaków znajomością językami obcymi. Początki lat 90, to wzrost popularności zwłaszcza na tłumaczenie z języka niemieckiego. Do pojawienia się tego faktu przysłużył się rozwój oraz poszerzenie kontaktów między obywatelami Polski i Niemcami.

Continue reading Czy wiedziałeś, że w twojej miejscowości znajdziesz profesjonalne biuro tłumaczeń

Dbaj o własny rozwój i atrakcyjność na rynku pracy

Mówi się, że na wszystko trzeba mieć papier. To prawda, bo bardzo często pracodawcy nie chcą wybierać osób, które opisywanego doświadczenia nie mają jak poświadczyć żadnymi certyfikatami czy dyplomami.

Continue reading Dbaj o własny rozwój i atrakcyjność na rynku pracy

Szkolenia sprzedażowe i szkolenia menedżerskie

Dziś szkolenia sprzedażowe dla pracowników firm, zajmujących się managementem zaliczają się właściwie do obowiązków.

Continue reading Szkolenia sprzedażowe i szkolenia menedżerskie

Studencie! W wakacje nie trzeba wcale siedzieć w mieszkaniu – oprócz ciekawych wakacji można także dobrze zarabiać!

Sporo studentów poszukuje różnego rodzaju pracy sezonowej – zwykle oczywiście w czasie wakacji, gdy nie mają praktycznie żadnych obowiązków na uczelni. Zwykle większość z osób staje się na te parę miesięcy kelnerami, jednak jest także sporo pomysłów na połączenie wakacyjnej pracy ze swoim kierunkiem studiów.

Continue reading Studencie! W wakacje nie trzeba wcale siedzieć w mieszkaniu – oprócz ciekawych wakacji można także dobrze zarabiać!

O co warto zrobić przed wycieczką zagraniczną?

admin
Październik 7, 2020
Wszyscy chciałby dostawać wynagrodzenie w obcej walucie i mieć możliwość kupowania wszystkiego w którymś z najtańszych kraju świata. Każdy chcą mieć duże pieniądze. Ale oczywiście nie ma nic, ot tak za ładne oczy. Nawet, jeśli pracujemy w banku i mamy możliwość trzymania w rękach wielkich sum to niestety nie moglibyśmy ot tak po prostu wziąć tych pieniędzy do domu. Podobnie, gdy mamy pracę w kantorze. Jednak kantor wymiany walut Wrocław daje możliwość zamiany pieniędzy na naszą polską walutę albo na jeszcze inną obcą walutę i choć przez chwilę czujemy, że mamy duże pieniądze w rękach to i tak otrzymamy jedynie comiesięczną wynagrodzenie, które nie zawsze na wszystko starczy.

Continue reading O co warto zrobić przed wycieczką zagraniczną?