Jak oświetlić mieszkanie

W toku projektowania mieszkania warto wspominać o pewnych sprawach, jakie nieraz łatwo mogą człowiekowi umknąć. Oświetlenie to naprawdę ważny szczegół każdego dobrego wystroju, który składa się na całościowy odbiór domu w opinii przyjaciół oraz znajomych. Każda osoba, która szczególnie troszczy się o prestiż lokum powinna więc nadzwyczaj intensywnie zadbać także o dostosowanie oświetlenia do wszystkich mebli lub też kształtu i przeznaczenia konkretnych pomieszczeń jak również korytarzy.

Continue reading Jak oświetlić mieszkanie

Najciekawsze meble na rynku – innowacyjny design

Analizując bogactwo pomysłów firm dekoratorskich oraz nowatorskich designerów meblowych, trzeba przyznać, że dzisiejszy design meble dostępne na rynku zawdzięczają wzorcom czerpanym z wielu kultur. Wcielanie w życie oryginalnych, nierzadko finezyjnych pomysłów nowatorskich designerów oraz twórców mebli wykracza ponad najśmielsze fantazje ich poprzedników. Wybór jest bezkresny, a kolejne propozycje pojawiają się z ze szczególną częstotliwością.

Continue reading Najciekawsze meble na rynku – innowacyjny design

Genialne umeblowanie dla dzieci

Do urządzenia pokoju malucha trzeba szczególnie wielkiej uwagi. Chociaż podłogi pokryte płytkami, bądź panelami wydają się dobrym wybiegiem pod względem utrzymania higieny, to do pokoiku dziecka się nie przydają.

Continue reading Genialne umeblowanie dla dzieci

Urządzamy nowoczesny dom

Gdy uda nam się w końcu zdobyć długo wyczekiwane mieszkanie, stajemy przed dylematem, w jaki sposób je wyposażyć? Pomysłów jest cała masa, ale jak wśród nich zdecydować się na najlepszy? Na początku musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu chcemy mieć wnętrze. W jakich barwach czujemy się wyśmienicie? Czy lubimy ciężkie meble, czy też jednak przystępne, niedrogi, do samodzielnego montażu meble zagranicznych firm. Jakie rozwiązania będą pasowały do naszej powierzchni i w jaki sposób uczynić nasze wnętrze bardziej użytecznym?

Continue reading Urządzamy nowoczesny dom

Komfortowy pokój dla naszych latorośli

Kiedy małżeństwo stawia na przyrost familii sama decyzja to dopiero początek. Przed przyszłymi rodzicami staje ogrom problemów. Podstawowym zadaniem będzie zagospodarowanie miejsca dla małego mieszkańca. To tylko na pierwszy rzut oka nieskomplikowana sprawa. Nawet w przypadku dzidziusia wielość mebli niezbędnych do komfortowego życia małego człowieka jest niemała; łóżeczko i przewijak to absolutne minimum.

Continue reading Komfortowy pokój dla naszych latorośli