Mierzalne skutki użycia odpowiedniej promocji

Na powodzenie jakiegokolwiek przedsięwzięcia wielki wpływ ma efektywnie zrealizowana kampania marketingowa. Jednymi z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej są bannery reklamujące, oraz billboardy.

Dostępne są różne technologie w zależności od postaci wydruku plakatu. Najczęściej billboardy umieszczane są w środkach miast i na trasach transportowych .

Zaciekawił Cię nasz tekst? Jest nam miło. Pewnie wyrazisz chęć również przeglądnąć kolejne ciekawe wiadomości? Trzeba jedynie kliknąć na hiperłącze do wpisu i już.

W celu zintensyfikowania atrakcyjności reklamy często wykorzystuje się wizerunki znanych ludzi, oraz chwytliwe, zabawne, nieraz kontrowersyjne hasła. Odpowiednia reklama (reklama na samochodzie osobowym) to taka, jaka na siebie zarabia. Istotne jest, by była naprawdę efektywna i przynosiła mierzalne skutki w formie podwyższenia sprzedaży, powiększenia świadomości marki, korzystnej zmiany spostrzegania marki.

Billboardy Łódź dzięki wielkim rozmiarom dostrzegalne są z dużej odległości, wzbudzając zaciekawienie wszystkich, kto choć na chwilę wstrzyma na nich spojrzenie. Efektywnie budują świadomość marki i towaru. Billboard jest nośnikiem reklamy o wielkich wymiarach, przeważnie występującym w postaci tablicy, bądź plakatu. Billboardy mogą być podświetlone, ażeby były dostrzegalne w porze wieczornej. Wskazane jest wykorzystywać billboardy, żeby zwrócić uwagę odbiorców na nowo zaistniały produkt, albo odświeżyć prezencja.
firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnia miejska zapewnia sposobność lokowania reklam ulicznych w wielu miejscach w mieście i poza jego terenem.

To umożliwia ciągły kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej zapamiętywanie. Możliwość ulokowania reklamy na zewnątrz na różnych nośnikach przekazu pozwala kreować ciekawe i skuteczne reklamy.