Najmodniejsze akcesoria do innowacyjnej aranżacji wnętrz

wystrój wnętrz
admin
Luty 2, 2018
Bez kategorii
Kupując, czy dzierżawiąc mieszkanie, praktycznie każdy z nas jest szczególnie rozemocjonowany, bo wreszcie ma sposobność do zaprezentowania swojej osobowości poprzez swoją przestrzeń. Jednak czasami zdarza się tak, iż kompletnie nie wiemy w jaki sposób ozdobić dane pokoje. W podobnych sytuacjach można zainspirować się odrobinę, obowiązującymi obecnie tendencjami i posłużyć się nimi w swoich wnętrzach.

przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich sezonach szczególnie popularną tendencją w szerokim zagadnieniu, jakim są dodatki do domu, są bezsprzecznie figurki ceramiczne – PINAKOTEKA DESIGN S.C.. Najczęściej słysząc o takich ozdobach widzimy przed oczyma, przez wszystkich pamiętane ozdoby z czasów PRL-u. Praktycznie każdy widział wówczas figurki ceramiczne o kształcie różnokolorowej rybki i pozostałych zwierząt, które w głównej mierze łapały brud, a kwesta ich piękna była co najmniej podważalna. Jednakże w obecnych czasach taki obraz ozdób do domu, wykonanych z ceramiki, odchodzi na szczęście w zapomnienie. Zastępowany on jest przez niezwykle piękne i wolne od przepychu dodatki do domu. Coraz bardziej rozchwytywane stają się bowiem jednobarwne figurki, utrzymane w kolorystyce rodzaju biały czy czarny, które doskonale nadają się do pomieszczeń utrzymanych w minimalistycznym stylu. Dzięki swojej prostocie w żadnym wypadku nie są one przytłaczające, ale stanowią ciekawy element nadający życia przestrzeni. Faktem jednak jest, iż są one odrobinę niepraktyczne, bo na kolorach rodzaju biały, czy również czarny wszystkie nieczystości są niezwykle łatwo zauważalne. Interesującym rozwiązaniem dla ludzi, którzy niezbyt lubią nieustanne porządki albo po prostu nie mają na podobne zajęcia czasu, są fototapety naścienne.

dodatki do domu
Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Są to wydrukowane wielkoformatowe fotografie pięknych obiektów i pejzaży, które nadadzą orzeźwiający powiew świeżości do naszego wnętrza. To jednak nie koniec, gdyż są one również niezwykle praktyczne, ponieważ nie potrzebują specjalnej ostrożności, ani profesjonalnych środków myjących. Jak więc doskonale widać wszystkie dekoracje do domu musimy dopasowywać do swych warunków i potrzeb. Dzięki temu będziemy pewni, że dany aspekt będzie nie tylko piękny, ale także nie będzie generował nowych kłopotów w jego utrzymaniu – figurki ceramiczne sklep.

Comments are closed !