Najważniejsze w hotelu powinno być łóżko. Koniecznie o tym pamiętaj, ażeby goście się do Ciebie nie zniechęcili

Łóżko
Mawia się, iż łóżko to hotel, i jest to na pewno prawda. Jako że w hotelu możemy sobie wyobrazić pewną ilość niedopatrzeń, tak niewygodnego łóżka, nieprzystosowanego do odpoczynku, nikt nie podaruje. To one tworzą pojęcie hotelu, bo ich zadanie przewyższa inne, mniej istotne, a dokładnie: sen ma być cudowny, wygodny, bez zakłóceń.

meblehotelowe.wajnert.pl/produkty
Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Łóżka do hotelu to więc ważna kwestia, należy o tym pamiętać, zwracać uwagę na tą kwestię. Niestety wielu właścicieli hotelów próbuje na tym oszczędzać, tak jakby to była mało istotna rzecz. A później dziwiąc się tak mizernym zainteresowaniem główkują, w którym miejscu jest problem.

Jeżeli ta tematyka Cię interesuje, to masz możliwość zdobyć zbliżone dane na podnoszone zagadnienie. Po to odwiedź proponowany serwis www (https://www.wioleks.pl/oferta/sypialnie-debowe-lozka/).

Łóżko, głupcze!

Jak więc dużo może kosztować solidne łóżko do hotelu? Wiadomo, nie można tak tego bezproblemowo zdefiniować, bo istotnych jest wiele kwestii. Liczy się więc rozmiar, ilość warstw i materaców czy rodzaj użytego materiału. Najmniej skomplikowane, jakie pełnią minimalne wymogi obiektu hotelowego mają wymiar 90×200 cm. Kosztują one 300-400 zł, zaś cena średnia może kształtować się od 800 do 1400 złotych. Jeśli chodzi o górną granicę to faktycznie

meblehotelowe.wajnert.pl
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com

trudno ją zdefiniować, gdyż luksusowe łoża są w stanie kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednocześnie, czasami obowiązuje wskaźnik, jaki mówi, że cena łóżka musi stanowić 4-5-krotność ceny za nocleg w danym hotelu. Ten sposób pozwala dobrać odpowiednie łóżko, jest także to zgodne z klasą obiektu. Tak naprawdę to mamy dwa rodzaje łóżek, czyli tradycyjne (obudowa drewniana). W takim łóżku możemy „schować” materac. Drugim rodzajem są łóżka kontynentalne, one z materaca bazowego, właściwego i stalowej lub drewnianej ramy, na której są one umieszczone.

Takie łóżko (sprawdź łóżka tapicerowane) zapewnia najlepszy komfort snu, gdyż kilka warstw sprężystości świetnie spełnia swoją rolę. Niezwykle korzystnie, ażeby co najmniej dwie nóżki ramy były zakończone kołami, bo zapewnia to większą mobilność, ułatwia więc sprzątanie (a jak wiadomo, w pokoju hotelowym sprzątanie to norma) czy przemeblowanie w pokojach. Jednocześnie, tak naprawdę mówiąc o łóżku, najwięcej uwagi poświęca się materacowi. To on zadecyduje o cenie modelu czy komforcie snu. W hotelach najczęściej spotyka się dwa rodzaje materacy sprężynowych, czyli bobellowe, w jakich wszystkie sprężyny połączone są ze sobą drutem, drugie to kieszeniowe, tam sprężyna mieści się w specjalnych „kieszonkach” z tkaniny.

Comments are closed !