Niejedna kobieta przywiązuje znaczną wagę do przeróżnych przydatnych w domu rzeczy – do pościeli, ręczników czy obrusów

Kiedy aranżujemy dom, to z reguły na początku rozmyślamy o meblach. Mamy ochotę, by ładnie prezentowały się one z kolorem ścian. Naszym planem jest, aby pomieszczenia były ciepłe oraz szykowne – tak, byśmy przyjemnie czuli się w swych czterech kątach.
Zwykle wydaje nam się, że o designie decydują meble.

kominek elektryczny

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jest to poniekąd prawda, ale nie do końca. Każdy dekorator wnętrz powie, że równie istotne bywają przeróżne dodatki, gdyż to one tworzą klimat. Dzięki kilku poduszkom oraz zasłonom mamy możliwość wprowadzić do pokoju dziennego swój indywidualny rys. Jednak co powinniśmy zrobić z łazienką, by była jednocześnie użyteczna oraz ładna? Zwykle nie jesteśmy w stanie postawić tam przecież obrazków czy poduszek.

Jeżeli nie wiesz, w którym miejscu odnaleźć niezbędne Ci materiały, to kliknij ten link. Szczerze zalecamy ten serwis (www.emmi.pl/) każdemu, kto pragnie mieć dobre źródło informacji.

Jednak nie oznacza to, że łazienka musi być pomieszczeniem bez wyrazu. Mamy możliwość na przykład postawić świeczki i ułożyć na półce ręczniki w swym ulubionym kolorze. Będzie to świetny element, który doda wnętrzu wyrazu. Tym bardziej, jeśli łazienka będzie zaprojektowana w łagodnych kolorach. Dzięki takiemu zabiegowi sprawimy, że łazienka przestanie być tak sterylna.

Jeżeli uważasz, że prezentowany tutaj tekst jest cenny i szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten link, a odnajdziesz więcej informacji aplusdesign.

Świece dodadzą jej romantycznego rysu, a fikuśnie poskładane ręczniki zachęcać będą mieszkańców do długich kąpieli. Jeżeli zdecydujemy się je zawinąć w ślimaki, to pewnie wyjdzie nam ładna piramida.

Wtedy możemy kupić ręczniki w tym samym kolorze, ale w różnych odcieniach. Wyczarujemy wtedy niezwykły efekt i będzie to śliczny element w designie naszej łazienki.

Comments are closed !