Obecnie świat jest już prawie całkowicie skomputeryzowany – wszystko można zrobić w wirtualnej rzeczywistości

wiadomości
Współcześnie ludzie egzystują w internecie. W nim także w 99% toczy się cały międzynarodowy handel. Firmy zarządzają swoimi procesami za pomocą laptopów oraz specjalnych programów.
Jeśli pragniemy rozszerzyć automatyzację przeróżnych procesów, które są przeprowadzane w naszej spółce, to musimy zainwestować w Basware Invoice Automation.

wiadomości
Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
basware invoice processing
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
programowanie Java
Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com
To doskonały system, który spowoduje, że pomniejszą się nam koszty pracy oraz administrowania fakturami. Wszystko będzie całkowicie skomputeryzowane. System spisuje wszelkie rekordy z faktur – dane – poznaj szczegóły – nabywcy, numer faktury czy sumę na niej widniejącą. Następnie bez żadnych przeszkód możemy taką fakturę znaleźć w programie. Nie musimy trudzić się i stresować przy przerzucaniu stosów papierów w segregatorach. Wszystkie dane (więcej opinii na ten temat) znajdziemy w kilka sekund przy użyciu komputera. W tym systemie istnieje także sposobność kontrolowania tego, co odbywa się z fakturą na wszystkich etapach procesu przetwarzania. Nosi to nazwę Basware Invoice Processing. Oznacza to, że potrafimy zweryfikować czy faktura została już spłacona, ale także możemy generować do niej raporty (możliwość ta jest dostępna często dla działów handlowych, logistycznych oraz księgowych).

Grupowanie faktur według ustalonych wytycznych (dla przykładu – opłacone lub niespłacone) pozwoli na szybką kontrolę klientów, którzy najczęściej zwlekają z uregulowaniem płatności. Takie i inne informacje są bardzo pożyteczne przy ustalaniu ścieżki rozwoju dla naszej firmy.

Comments are closed !