Programy wspierające działanie firmy

Jeżeli mamy jakieś wątpliwości, czy będziemy w stanie dobrze zarządzać własnym biznesem, czy będziemy umieli podejmować dobre decyzje, to na pewno należy powiedzieć, iż w tym momencie możemy wykorzystywać z wielu programów, które nam to ułatwią. Takie systemy kierowania są cały czas doskonalone, a więc również mamy szansę stać się przekonani, że będą się one ulepszały równolegle z tym, co będzie się działo na rynku pracy.

Continue reading Programy wspierające działanie firmy

Faktury oraz całą księgowość da się ogarnąć przez Internet

Kiedy rozpoczynamy działanie, tj. kiedy mówimy sobie, że będziemy pracować na własny rachunek, budzą się w nas różne wątpliwości. Myślimy, o tym, czy poradzimy sobie ze wszystkim. Chociaż początkowo wyrazy: faktury, terminy, nadwyżka, czy księgowość będą trudne do zdefiniowania, to po kilku miesiącach, a bywa, że i paru tygodniach dojdziemy do wniosku, że wszystko da się zrobić.

Continue reading Faktury oraz całą księgowość da się ogarnąć przez Internet

Zmień swój wizerunek na rynku usług

Coraz większa liczba firm i przedsiębiorstw docenia obecnie rolę poprawiania własnego wizerunku na rynku, a także pozytywnych stosunków z obecnymi i ewentualnymi klientami. W tym celu wykorzystywany jest tak zwany marketing relacji. Opiera się on na tezie, że wartością najważniejszą jest dotarcie do klienta i jego potrzeb. Zadowolenie klienta z usług firmy jest niezwykle ważne, bowiem może wpłynąć korzystnie na przyszły wizerunek firmy.

Continue reading Zmień swój wizerunek na rynku usług

Co jest celem programu lojalnościowego?

admin
Czerwiec 4, 2020
Od 1998 roku ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od projektu, agendy, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.

Continue reading Co jest celem programu lojalnościowego?

PIT – doroczna mordęga dla przedsiębiorców

Podatek dochodowy od osób fizycznych. Choć każdy, kto zarządza działalnością gospodarczą,
zmuszony jest rokrocznie rozliczać się z urzędem skarbowym, to mało jest takich, którzy nie odczuwajądrobnego skrępowania w momencie wypełniania pit-u.

Continue reading PIT – doroczna mordęga dla przedsiębiorców