Jak radzić sobie z wymogami formalnymi przy przetargach publicznych?

Współpracując z jednostkami samorządu terytorialnego, należy liczyć się z koniecznością otrzymania specjalnych zabezpieczeń kontraktu, a także z dużą ilością innych wymogów formalnych. Żeby nie zginąć w gąszczu papierów, dobrym rozwiązaniem jest skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Continue reading Jak radzić sobie z wymogami formalnymi przy przetargach publicznych?

Organizacja i panujące w niej zależności. Zwróć uwagę na co koniecznie koniecznie wiedzieć!

Każda z organizacji, czyli jakakolwiek firma, czy przedsiębiorstwo ma swoją strukturę. Nie we wszystkich organizacjach jest ona taka sama. Bo dużo zależy od ilości stanowisk i od tego ile osób zatrudniliśmy w firmie. Dlatego struktura organizacyjna musi zostać dopasowana do danej organizacji.

Continue reading Organizacja i panujące w niej zależności. Zwróć uwagę na co koniecznie koniecznie wiedzieć!

Jak odbywa się likwidacja działalności gospodarczej krok po kroku? – co trzeba wiedzieć

Jak wypełnić formularz vat 7 14?

Gdy posiadamy działalność, to powinniśmy wiedzieć, jakie dokumenty warto wypełniać, a także jakie składki należy zapłacić za własnych pracowników, tak by wszystko działo się odpowiednio z prawem i żebyśmy później nie mieli najmniejszych trudności.

Continue reading Jak odbywa się likwidacja działalności gospodarczej krok po kroku? – co trzeba wiedzieć

O jakich sprawach powinien pamiętać każdy z pracodawców? Co jest w tej dziedzinie najistotniejsze, o jakich sprawach trzeba wspomnieć?

admin
Czerwiec 24, 2020
Każdy właściciel przedsiębiorstwa przez cały czas powinien zmagać się z wieloma obowiązkami i powinnościami, ale dzięki temu każda z firm może jakoś działać. Trudno w jednym wpisie powiedzieć o każdym pojęciu, które odnosi się do zarządzania działalnością gospodarczą, jednakowoż jesteśmy w stanie powiedzieć o paru niezwykle ważnych, bez których trudno, żeby firma była w stanie poprawnie działać.

Continue reading O jakich sprawach powinien pamiętać każdy z pracodawców? Co jest w tej dziedzinie najistotniejsze, o jakich sprawach trzeba wspomnieć?

Kto zajmie się księgami firmy?

admin
Czerwiec 14, 2020
Zarządzanie własną firmą to pierwszorzędna rzecz. Będąc przedsiębiorcą można spełniać swe pasje i rozwijać się zawodowo. Jednocześnie ma się wolność wykonywania zadań w taki sposób jak się chce. Należy jednakże mieć na uwadze, że nie jest to do tego stopnia proste.

Continue reading Kto zajmie się księgami firmy?