Przewaga bieli w pokoju, w którym przyjmujemy gości

białe meble do sypialni
admin
Maj 4, 2018
Bez kategorii
W naszych domach często królują beże, odcienie brązu i ostatnio również wkradły się szarości. Mało osób eksperymentuje z mocnymi barwami, a jeszcze mniej osób wybiera biel, jako motyw przewodni czy to przy urządzaniu całego mieszkania, czy chociaż w salonie. Jednak, jeżeli chcielibyśmy by nasze mieszkanie naprawdę było nowoczesne, to na sto procent dobrą opcją okażą się białe meble do salonu jak też korzystanie ze szklanych rozwiązań. W wielu salonach meblowych możemy znaleźć meble, które świetnie wpasują się, w prawie każdą aranżację właśnie, dlatego, że są białe. Sporo osób uważa, że biel jest nudna.

białe meble do pokoju
Autor: Johan Hansson
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, jeśli wstawimy brązowe meble to salon na pewno nie będzie się niczym wyróżniał. Chodzi tu raczej o wybór pasujących mebli i co istotne właściwych dodatków. W zależności od tego, w jakim stylu chcemy mieć salon, tak można go urządzić. A jeżeli kupimy białe meble to sprawimy, że dane wnętrze nabierze nowoczesnego charakteru. Ale nie tylko szafom (polecamy https://stylowy-mebel.pl/) mogą być w bieli, również fotele mogą być w tym kolorze. Wszystko zależy od naszej wizji.

białe fotele z poduszkami
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Szafy do pokoju gościnnego

Gdy aranżujemy mieszkanie sporą uwagę przykłada się do dobrania wszystkiego w salonie. Dlaczego? Bo wiemy, że większość gości zobaczy zapewne jedynie tą cześć naszego mieszkania. Z tego powodu rzeczywiście warto zorganizować przestrzeń, która będzie przyjemna. Choć najistotniejsze jest to, że dzięki odpowiedniej aranżacji salonu, uda nam się przyjemnie spędzać w nim czas. Bardzo interesującym rozwiązaniem są białe meble (sprawdź naszą propozycję) do salonu. Chociaż sporo osób skrzywi się na taką opcję, to w rzeczywistości białe meble w salonie są jednym z lepszych rozwiązań. Bez względu na wielkość salonu, zawsze powinniśmy dobierać takie rzeczy, które optycznie powiększą pomieszczenie. Białe meble nie są przytłaczające i dzięki temu salon zawsze będzie prezentował się świeżo.

Można wybrać mocny akcent w postaci kompletu wypoczynkowego, a możemy również w całości postawić na biel i jedynie dodatkami ożywić nasz salon. W obecnych czasach możemy zaszaleć. Nie ma, sensu stawiać na bezpieczne rozwiązania. Najlepiej wybrać ciekawe połączenia. Możemy kupić białe meble i położyć czarną podłogę. Takie mocne połączenie na pewno sprawi, że nasz salon okaże się jednym z bardziej intrygujących i na pewno współczesnych.

Comments are closed !