Odkryj najlepszy przepis na zbieranie gotówki

Bez dwóch zdań wart odkładać kapitał, chociaż może to na początku wydawać się trudne. Aczkolwiek wszystko zależne jest również od tego w jaki sposób będziemy działać.

Continue reading Odkryj najlepszy przepis na zbieranie gotówki

Jak obecnie wyglądają ułatwienia dla młodych przedsiębiorców, jakie są procedury podczas zakładania firmy

Od jakiegoś czasu rząd zaczął prowadzić bardzo intensywne działania zmierzające do tego, aby w miarę możliwości usprawnić ludziom prowadzenie swojego biznesu. Pojawiają się różnego rodzaju ułatwienia, dzięki którym można przykładowo założyć firmę w czasie jednego dnia w urzędzie albo składać deklarację raz na trzy miesiące.

Continue reading Jak obecnie wyglądają ułatwienia dla młodych przedsiębiorców, jakie są procedury podczas zakładania firmy

Na co spojrzeć wybierając ROR na potrzeby firmy?

admin
Wrzesień 6, 2021
Ludzie prowadzący działalność gospodarczą mają umożliwione wykorzystanie własnego prywatnego konta rozliczeniowego do celów związanych z prowadzeniem działalności. Dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółek akcyjnych konto bankowe dla firmy jest niestety obowiązkowe. W obu przypadkach właściciele powinni mimo wszystko zapoznać się z właściwościami, które trzeba brać pod uwagę podczas przeglądania ofert konta rozliczeniowego dla przedsiębiorców.

Continue reading Na co spojrzeć wybierając ROR na potrzeby firmy?

Fundamentalne informacje na temat konsolidacji finansowej – co warto wiedzieć?

Konsolidacja finansowa to proces, który polega na połączeniu i prezentacji sprawozdań finansowych jednostek, które składają się na grupę kapitałową. Zestawienie powinno być tak przygotowane, aby grupa kapitałowa tworzyła jedną jednostkę, uwzględniając wymagane wyłączenia wewnątrz grupy i korekty, a także przeliczenia na wspólną walutę. Continue reading Fundamentalne informacje na temat konsolidacji finansowej – co warto wiedzieć?

Jakie konto otrzymasz gdy założysz rachunek w banku ING?

Konto wirtualne w dzisiejszych czasach ma już chyba dowolna osoba. Dzięki niemu można by kupować w marketach internetowych czy też płacić zwykłe rachunki za wodę czy komórkę.

Continue reading Jakie konto otrzymasz gdy założysz rachunek w banku ING?