Rustykalne czy tradycyjne? Meble w każdej kuchni

Stale zwiększająca się baza oferta, biorąc pod uwagę m.in. o meble kuchenne na zamówienie, powiększa się do niepojętych rozmiarów. Mający określone kryteria klienci, coraz lepszy urządzenia oraz – co więcej – szersze opcje architektoniczne – umożliwiają oraz upraszczają w znacznym stopniu rozwój tej gałęzi. To właśnie firmowe, sprawdzone nierzadko już wcześniej przez klientów meble, wybierane są szczególnie często, a powodem jest doskonała jakość. Zrównoważone, zachęcające do nabycia ceny to także niezwykle ważny dla zamawiających czynnik.

kuchnia

Autor: Nomadic Lass
Źródło: http://www.flickr.com

Kuchnia tradycyjna tudzież rustykalna to klimat domowy i zaciszny. Atmosferę tworzą drewniane szafki kuchenne, jako materiał naturalny a także obiekty, mające swoją historię oraz są związane z rodziną. W takim wnętrzu nawet czas wolniej płynie i z pewnością znajdziemy chwilę na zakosztowanie przysmaków domowej kuchni.

A może odważymy się na zawsze modny eklektyzm? I uda nam się połączyć obie te tendencje? Uczyńmy ze starego mebla odziedziczonego po babci – połączonego z prostotą i bielą szafek kuchennych – oryginalną ozdobę naszej kuchni.wnętrz (www)Dzięki temu posunięciu pomieszczenie stanie się niepowtarzalne a przy tym urocze.

Zabudowa pozwala nam ukryć wiele sprzętów które są mało gustowne albo wzornictwem nie pasują do wzoru mebli, jak na przykład kuchenki gazowe (Kuchenki gazowe Bosch na Ceneo) Są to przede wszystkim wielkogabarytowe: pralka, lodówka, zmywarka oraz okap (tutaj zobaczysz przykłady: Okapy AEG – Ceneo.pl).

Pozwala to na estetyczne zakamuflowanie ich tak, aby bezpośrednio można było z nich korzystać a przy tym nie psuły efektu wizualnego pomieszczenia

.