Stylowa ozdoba mieszkań

Fotorolety w salonie
admin
Październik 2, 2018
Współcześnie bez problemu można sobie zamówić naklejki na laptopa ze wzorem jaki tylko nam się spodoba, może być to widok miasta, geometryczny wzór, czy zdjęcie narzeczonej. Jednakowo sprawa wygląda z naszymi ścianami, które ozdobić możemy przykładowo drzewem genealogicznym bądź widokiem na dziewiętnastowieczną ulicę Warszawy. Naturalnie stosując podobne ozdobne zabiegi musimy zachować umiar, by nie przedawkować. Pomieszczenie w którym mieszkamy powinno być miejscem wypoczynku, nie może zatem być zbyt krzykliwie upiększane bo nie wypoczniemy.

Fotorolety z chmurami w sypialni
Autor: fivaro.pl
Źródło: fivaro.pl
Dobrym pomysłem może być następująca dekoracja wnętrza: jednobarwne ściany, najodpowiedniej w kolorach pastelowych, do tego proste sprzęty klasyczne Ikea albo nowoczesne zrobione ze szkła i metalu, dyskretne oświetlenie. Takowe pomieszczenie trzeba w jakiś sposób ożywić. Jeżeli mamy za oknem piękny krajobraz (dla przykładu ogródek) problem rozwiązuje się samoistnie. Jednakże ci z nas którzy mają za okienkiem las… wieżowców wcale nie będą na przegranej pozycji.

Dziś dzięki współczesnej technologii możemy sobie wykreować mały ogród we wnęce okiennej, gdyż z pomocą przybywają nowoczesne rolety okienne (więcej opinii na ten temat) wyglądające podobnie jak fototapety. Potrafią one imitować ogród czy dowolny inny pejzaż. Możemy sobie zafundować rolety okienne obrazujące tygrysa albo z lasem deszczowym, w zależności od naszego temperamentu czy stylu w którym urządzone jest mieszkanie – przekonaj się:

Rolety okienneokienne (sprawdź przykłady) to połać materiału rozpostarty na oknie za pomocą specjalnej ramy z mechanizmem zwijania i rozwijania. Klasycznie jest to tkanina jedwabna, natomiast współczesne rolety okienne zrobione są z tworzyw sztucznych na których nadrukowane są przeróżne obrazy. Podobne rozwiązanie sprawia, że względnie łatwo możemy je czyścić. Wystarcza przetrzeć je delikatnie wilgotną ściereczką, i mamy z głowy potencjalne zabrudzenia. Rolety okienne oprócz tego iż są elementem dekoracyjnym spełniają także funkcje praktyczne. Za ich pomocą szybkim sposobem można zapewnić sobie nieco prywatności. Nie będziemy już obawiać się, iż w trakcie wieczoru przy świecach z małżonką towarzyszył nam będzie ciekawski sąsiad z naprzeciwka, zerkający przez nasze okna.

Comments are closed !