W wypadku gdy zamierzasz odliczać koszty powiązane z zastosowaniem samochodu w firmie, musisz prowadzić ewidencję

Właściciele przedsiębiorstw nierzadko szukają oszczędności, aby jak najwięcej zarabiać. Nie każdy wie, że jest ewentualność ewidencjonowania przebiegu wozu, dzięki czemu można zaliczyć w koszty prowadzenia firmy wydatki powiązane z zakupem paliwa czy eksploatacji auta.

Continue reading W wypadku gdy zamierzasz odliczać koszty powiązane z zastosowaniem samochodu w firmie, musisz prowadzić ewidencję

Czy internetowy system do rozliczania PIT-u faktycznie daje nam oczekiwane bezpieczeństwo?

admin
Październik 29, 2021
Jak powszechnie wiadomo wszystkie osoby, które w danym roku odnotowały przychód stają przed obowiązkiem rozliczenia PIT-u, będącego formalnością, którą jeszcze do niedawna wymagała wyczekiwania w kilkumetrowych kolejkach do danego okienka. Odkąd powstała możliwość uzupełniania oraz wysyłania PIT-u przez internet wiele osób wyraziło swoje mieszane uczucia co do takiej formy składania jakże koniecznych dokumentów. Czy specjalistycznie stworzony system rozliczeniowy rzeczywiście może dać nam pełne bezpieczeństwo?

Continue reading Czy internetowy system do rozliczania PIT-u faktycznie daje nam oczekiwane bezpieczeństwo?

PIT – doroczna mordęga dla przedsiębiorców

Podatek dochodowy od osób fizycznych. Choć każdy, kto zarządza działalnością gospodarczą,
zmuszony jest rokrocznie rozliczać się z urzędem skarbowym, to mało jest takich, którzy nie odczuwajądrobnego skrępowania w momencie wypełniania pit-u.

Continue reading PIT – doroczna mordęga dla przedsiębiorców

Problemy, jakie mogą się pojawić przy dynamiczniejszym rozwoju firm, jaka jest rola właściwego zarządzania zespołem pracowników.

Otwierając firmę duża część właścicieli na początku bardzo dużo pracuje samemu, po jakimś czasie być może pojawiają się pierwsi zatrudnieni. Na dalszych etapach rozwoju jest ich znacznie więcej, aż w pewnej chwili może dojść do sytuacji, kiedy wcześniejsze metody zarządzania przestają spełniać swoje zadanie.

Continue reading Problemy, jakie mogą się pojawić przy dynamiczniejszym rozwoju firm, jaka jest rola właściwego zarządzania zespołem pracowników.

Po co trzeba wprowadzić w przedsiębiorstwie system CRM?

admin
Wrzesień 6, 2021
Bez wątpienia właściciel każdej firmy pragnie, żeby jego zakład okazał się genialną inwestycją i coraz lepiej się rozrastał. Na pewno wszystkie zakłady trudniące się robieniem jakichś towarów albo świadczeniem osobistych usług powinny wprowadzać u siebie CRM system.

Continue reading Po co trzeba wprowadzić w przedsiębiorstwie system CRM?