Co to jest sieć telebimów, kto nią zarządza i z jakiego powodu korzystnie jest takową sieć mieć na wyłączność?

Jeśli jesteś młodym biznesmenem i szukasz akurat pomysłu na jakikolwiek dobry interes, to pamiętaj, że te wszystkie firmy, których reklamy obserwujesz na co dzień na uliczkach swego miasta, poszukują przecież różnych sposobów dojścia do nowych interesantów.

Continue reading Co to jest sieć telebimów, kto nią zarządza i z jakiego powodu korzystnie jest takową sieć mieć na wyłączność?

Jeśli wypełniamy PIT 37 2017 rok się zaczął

Osoby będące w zatrudnieniu i zarabiające co miesiąc na swoje utrzymanie, zobowiązane są do corocznego przedkładania dochodu, jaki udało im się uzyskać w roku poprzednim. Takie zestawienia są bardzo ważne, a co więcej, niezwykle istotne jest to, aby były one wypełnione prawidłowo, bo im mniej będzie tam błędów, tym mniejsza będzie szansa, że osoba składająca, będzie wezwana do złożenia korekty i wyjaśnienia.

Continue reading Jeśli wypełniamy PIT 37 2017 rok się zaczął

Jesteś studentem i pragniesz sobie dorabiać? Oto jeden ze sposobów!

Właściwie każdy student zazwyczaj potrzebuje pieniędzy. Nawet jeżeli rodzice wspierają Cię finansowo, zwykle i tak pewnie chciałbyś mieć własne pieniądze, które będziesz mogła wydać na co właściwie będziesz chcieć. Oto najnowsze sposoby na dorobienie sobie do stypendium!

Continue reading Jesteś studentem i pragniesz sobie dorabiać? Oto jeden ze sposobów!

Jakie artykuły są konieczne do poprawnego działania biura?

W każdej spółce powinny znaleźć się konkretne artykuły. Biuro jest niezbędnym elementem jakiejkolwiek firmy, w którym pracują pracownicy administracyjni czy też pracownicy kadrowi.
Można dziś kupić niezbędne artykuły szkolne i biurowe.

Continue reading Jakie artykuły są konieczne do poprawnego działania biura?

Potrzebujemy funduszy, ale nie mamy możliwości ich pożyczyć? Gdzie się zgłosić? Co można zrobić?

Życie gwarantuje różne zaskakujące chwile. Raz z finansami, to tym mocniej sprawa jest poważna.
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, lecz ich brak albo mamy problemy z ich ilością (a może i z niedoborem) są w stanie mocno nadszarpnąć nasz budżet.

Continue reading Potrzebujemy funduszy, ale nie mamy możliwości ich pożyczyć? Gdzie się zgłosić? Co można zrobić?